VĖDINIMAS

Tinkamą mikroklimatą patalpose padeda palaikyti ne tik subalansuotos šildymo sistemos, bet ir geras vėdinimas. Tačiau naujos kartos langai yra skirti labiau šilumos sulaikymui ir triukšmo izoliacijai, nei vėdinimui. Dėl šios priežasties visose patalpose turėtų būti sumontuotos kokybiškos vėdinimo sistemos, kurios užtikrintų reikiamo deguonies kiekio patekimą į patalpas. Žinoma, renkantis svarbu atsižvelgti į gaminio kokybę, tačiau reikėtų apsvarstyti ir keletą kitų dalykų, kurie tiesiogiai lemia vėdinimo sistemos efektyvumą. Svarbu vėdinimo sistemas tinkamai suprojektuoti, atsižvelgiant į pastato paskirtį ir konstrukcijas, o taip pat ir kokybiškai jas sumontuoti. Nekokybiškos sumontuotos sistemos gali atnešti daugiau žalos nei naudos.

Mūsų įmonė siekia užtikrinti platų paslaugų spektrą, todėl savo Klientams siūlome vėdinimo sistemų projektavimo ir montavimo paslaugas. Galime įrengti šias sistemas:
• Rekuperacines vėdinimo sistemas;
• Gyvenamųjų namų, administracinių bei gamybinių pastatų vėdinimo sistemas;
• Dūmų šalinimo sistemas.
Kvalifikuoti mūsų įmonės specialistai nepriekaištingai suprojektuos ir sumontuos vėdinimo sistemas Jūsų namams, biurui ar gamybinėms patalpoms pagal jūsų pageidavimus bei poreikius, Klientams teikiame tik aukščiausios kokybės paslaugas, o kvalifikuotas personalas suteiks visą rūpimą informaciją, susijusią tiek su vėdinimo, tiek ir su šildymo ar kondicionavimo sistemomis. Turite klausimų? Kreipkitės ir nepasigailėsite!

 

 +370 616 51774