VANDENTIEKIS IR NUOTEKOS

Vandentiekis – viena iš svarbiausių komunikacijų bet kokio tipo pastatui. Itin svarbu kokybiškai įrengti tiek lauko, tiek ir vidaus vandentiekį, kadangi nekokybiškai atlikti darbai gali sukelti milžiniškus nuostolius –išaugusias vandens sąskaitas, vidaus remonto darbų pareikalausiančias avarijas.

Nuotėkų sistemos – turi būti tinkamai suprojektuotos pagal galimas apkrovas bei sumontuotos gerai prieinamose vietose.  Nors nuotekų sistemos (kanalizacijos) įrengimas – iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti visiškai nesudėtingas darbas. Tačiau, neturint patirties galima pridaryti neatleistinų klaidų – kanalizacija nutiesiama neatsižvelgiant į gruntą ir reljefą, pasirenkamos netinkamos medžiagos, technologija. Sugaištas brangus Jūsų laikas, sugadintos medžiagos ar įranga, paverčia nuotėkų sistemos įrengimą nuostolingu. Dėl šių priežasčių svarbu ne tik pasirinkti optimalias vandentiekio ir nuotėkų sistemas, bet ir pasirūpinti kokybišku jų sumontavimu. Mat nekokybiškai sumontuota net ir geriausia įranga negarantuos be priekaištų veikiančios sistemos.

Siekdami patenkinti savo Klientų poreikius, siūlome įvairias vandentiekio ir nuotėkų sistemų projektavimo ir montavimo paslaugas. Sėkmingai dirbame su šiomis sistemomis tiek gyvenamiesiems, tiek ir biurų ar gamybiniams pastatams:

  • Vidaus vandentiekio ir nuotėkų sistemomis;
  • Gaisriniu vandentiekiu;
  • Technologine nuotakyne;
  • Sanitarinių prietaisų montavimu.

Mums svarbūs klientų atsiliepimai, todėl visus mums pavestus darbus atliekame nepriekaištingai. Mūsų atliekamos montavimo paslaugos yra išties kokybiškos.

Esant poreikiui konsultuojame ne tik vandentiekio ir nuotėkų, bet ir šildymo, vėdinimo bei kondicionavimo temomis. Jei turite klausimų ar norite suprojektuoti vidaus, o galbūt tiesiog reikalinga sumontuoti pageidaujamą sanitarinį prietaisą, kreipkitės ir mes viskuo pasirūpinsime.

 +370 616 51774