KONDINCIONAVIMAS

Kondicionieriai – puikus būdas palaikyti tinkamą klimatą tiek gyvenamosiose, tiek ir biurų ar gamybinėse patalpose. Tinkamai parinktos ir kokybiškai sumontuotos kondicionavimo sistemos padeda palaikyti norimą temperatūrą tiek pereinamuoju laikotarpiu (rudenį ir pavasarį), tiek ir vasarą, mat jos skirtos ne tik šaldyti, bet ir šildyti patalpas. Kondicionavimo sistemų klimato kontrolė taip pat padės optimizuoti patalpų apšildymo ar šaldymo kaštus, o tai aktualu ištisus metus. Renkantis kondicionierių žmogus susiduria su sunkumais, nes kondicionierius nėra įprastas buitinis prietaisas. Jų yra daug modelių ir be abejo skiriasi ir montavimo subtilybės. Todėl tinkamo kondicionavimo sistemos parinkimą ir montavimą palikite šios srities profesionalams UAB „Entalpijai“

Siekdami teikti Klientams platų paslaugų spektrą, projektuojame ir montuojame įvairias kondicionavimo sistemas.
Kadangi skiriasi sistemų montavimo subtilybės, tad jų projektavimo ir montavimo darbus derėtų palikti profesionalams. Mes esame pasiruošę suprojektuoti ir sumontuoti ilgaamžę kondicionavimo sistemą Jūsų namams ar biurui.
Taigi planuojant kondicionavimo sistemos įrengimą, kreipkitės. Mes suteiksime visą rūpimą informaciją ir pačias kokybiškiausias paslaugas!

 +370 616 51774