APIE MUS

Įrengiant įvairias komunikacijas tiek gyvenamuosiuose namuose, tiek ir gamybinėse ar biurų patalpose, dažniausiai galvojama vien tik apie prietaisų kokybę. Stengiamasi rinktis patikimo gamintojo gaminius, kurie yra žinomi dėl savo ilgaamžiškumo. Tačiau ganėtinai retai prisimenama, kad vidaus tinklų kokybę tiesiogiai veikia ne tik įranga. Labai svarbu vaidmenį atlieka prieš montavimus tinkamai parengtas projektas bei montavimo darbų kokybė. O nekokybiškai atliktų darbų padariniai gali pasimatyti tik po kelerių metų, tačiau net ir tada jie gali sukelti nemažus nuostolius.


Mes dirbame savo Klientams, todėl siekiame patenkinti jų poreikį gaunant tik kokybiškas paslaugas. Projektuojame ir montuojame įvairias šildymo, vėdinimo, kondicionavimo, vandentiekio ir nuotekų sistemas. Jei norite išvengti papildomų problemų bei nuostolių, kuriuos sukelia netvarkingai suprojektuoti ir sumontuoti vidaus inžineriniai tinklai, rinkitės patikimą partnerį – UAB „Entalpija“.
Kvalifikuoti savo srities specialistai pasirūpins, kad visos vidaus sistemos būtų suprojektuotos išnagrinėjus sklypo bei namo projektus atsižvelgiant į Kliento pageidavimus. Surinkę reikiamus duomenis pasiūlysime Jums kelis galimus inžinierinių sistemų įrengimo variantus. Pirminiame etape pateiksime labai svarbią informaciją apie sistemų efektyvumą, ekologiškumą, eksploatacines ir priežiūros išlaidas.Tad galėsite pasirinkti Jums tinkamiausią sprendimą pagal kainos ir kokybės santykį. Pradėję projektavimo darbus – ruošdami projektinę dokumentaciją suskaičiuosime statinio inžinerinių sistemų poreikius, metinius energijos suvartojimus. Mūsų patirtis ir atlikti darbai garantuoja, kad suderinsime inžinerines sistemas ir architektūrinę – konstrukcinę dalį tarpusavyje. Paruošę projektinę dokumentaciją pradėsime inžinerinių sistemų įrengimo darbus. Šio etapo metu dažnai atsiranda pakeitimų, todėl labai svarbu, kad Mes operatyviai, sklandžiai ir kvalifikuotai vykdysime darbus , derinsime juos su kitų dalių Rangovais, o atliekami darbai bus išties kokybiški. Norėdami užtikrinti savo paslaugų kokybę visiems savo atliktiems darbams suteikiame 5 metų garantiją! Orientuojamės ne tik į kokybę – taip pat siekiame visus darbus atlikti operatyviai bei išlaikyti geriausią kainą už kokybiškas paslaugas.
Turite klausimų ar norite pasitarti su inžinerinių tinklų ekspertais? Kreipkitės į mus ir Jums suteiksime visą rūpimą informaciją.Vidaus inžinerinių tinklų sprendimus palikite UAB „Entalpijai“!